Розвиток дитячого волейболу — внесок в майбутнє Спортсмени стають відомими, роблять відомими своє місто і свій регіон. Але звідки вони беруться? Хто і де їх готує? Як відбувається їх становлення? Наскільки це важко в наш складний, в тому числі і за економічними параметрами, час? Хто надає підтримку?

У Дніпрі функціонує ряд дитячо-юнацьких спортивних шкіл, а серед них Комунальний позашкільний навчальний заклад «Міська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Дніпровського міської ради. У квітні спортшколі виповнилося 75 років.

У МСДЮСШОР є відділення волейболу та відділення пляжного волейболу, де під керівництвом тренерсько-викладацького складу займаються юні спортсмени.

Наприклад, в цьому році представниці молодшої групи дівчаток вже встигли стати чемпіонами Дніпра серед учнів 2006 року народження і молодше, турнір проводився серед шкіл в лютому 2020 року. А попереду Відкритий чемпіонат міста Запоріжжя, який пройде 4-5 червня.

Всі ми з вами, дорогі друзі, живемо в суспільстві. Покращуючи атмосферу біля себе, ми приносимо користь і собі, і людям. Розвиваючи дитячий спорт — ми робимо внесок у майбутнє. Керуючись такими принципами компанія «Біла Береза» https://bbyaroza.by стала партнером дитячого пляжного волейболу в місті Дніпрі.

ТМ «Біла Береза» – коли якість відчувається на смак!

ТМ «Біла Береза» – творить для тих, хто поруч!Прямая трансляция игр:

Подписываемся!

АвторизацияСоревнования 2019/2020

Соревнования 2011/2012


Этот сайт не преследует никаких коммерческих целей, создан исключительно для обмена информацией среди любителей волейбола в Днепре.
Joomla! - свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.