Волейбол не здається

Тур незламности під гаслом «у волейболу сталеві сферичні форми»

Незважаючи на напружений тыждень та відміну від запланованого графіку, деякі  колективи змогли зібратися для з'язування відносин на майданчику. Бажаючих грати виявилось більше ніж дозволив «графік» відключення світла, то ж «Адреналін» та «Магдалинівка» завершували  п'яту партію вже без світла, а ВК «Легіон» та «Роверс» здобували усі очки вже без електричних благ цивілізації. В четвертій партії вже було зовсім не відрізнити гравців один від одного але це лише додавало наснаги.


Колективи «ДніпроВоллей» та BlackHawks, «Блискавка» та «Тайфун» мали бажання але з об'єктивних причин не отримали можливості сперечатися на майданчику. А всі інші колективи отримали вихідний.

Стартував суботній день зустріччю між командами «Шарк» і «Перемога», які представляють Третю групу, яка завершилася з рахунком 3:0 на користь команди «Шарк» — 25:14, 25:17, 26:24. У результативних атакуючих діях «Шарк» більш ніж удвічі перевершив «Перемогу» — 25:12.

Після семи турів «акули» із сімнадцятьма очками розташувалися на другому рядку. У «Перемоги» шість проведених зустрічей, дев'ять очок та четверте місце.

Потім у п'ятисетовиці зарубалися такими команди Третьої групи як «Андреналін» та «Магдалинівка» — 2:3 (25:17, 16:25, 25:17, 17:25, 13:15). Гостросюжетне протистояння з «гойдалками» рахунку. "Магдалинівка" забрала себе два пункти, а «Адреналін» поклав собі один пункт.

«Адреналін» із дев'ятнадцятьма очками після семи турів лідирує у турнірній таблиці Третьої групи, а «Магдалинівка» із сімнадцятьма пунктами третя.

У рамках Другої групи «Легіон» обіграв «Роверс» (3:1), що стало для нього третьою перемогою в сезоні. Перші два сети залишилися за «Легіоном» (25:19, 25:23), потім «Роверс» скоротили відставання (25:17), але у четвертій партії «Легіон» знову взяв гору — 27:25.

«Легіон» провів п'ять зустрічей і із вісьмома очками йде на другій позиції. «Роверс» із шістьма балами розташувалися на п'ятій позиції.

Таким був тур.

До нових зустрічей!


© 2023 volley.org.ua
Этот сайт не преследует никаких коммерческих целей, создан исключительно для обмена информацией среди любителей волейбола в Днепре.
Joomla! - свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.