Головні події чемпіонату ЛВЛД

Вісім матчів відбулися минулими вихідними. П'ять ігор у Третьій групі та три зустрічі у Другому дивізіоні.

У рамках Третьої групи у суботу «Магдалинівка» у чотирьох сетах (3:1) обіграла «Ред Стоун». Дві перші партії залишилися за магдалинівцями (25:21, 25:19), третій ігровий відрізок взяв РС (25:19), а в четвертому сеті переможний результат здобула «Магдалинівка» — 25:21.

«Ред Стоун» після дванадцяти турів займає шостий рядок, а «Магдалинівка» з двадцятьма дев'ятьма очками друга, відстань до лідера становить два бали, а у команди на одну гру менше, ніж у колективу, який займає перший рядок.

«Блек Хокс» у п'яти партіях обіграли «Перемогу». «Яструби» виграли два сета (25:11, 25:17), потім «Перемога» зуміла повернутися в гру — 25:22, 25:17. Але у вирішальному відрізку БХ контролювали ситуацію — 15:5.

У «Блек Хокс» дванадцять ігор та чотирнадцять очок. У Перемоги цього дня відбулася ще одна зустріч.

Ще одна п'ятисетовик відбувся цієї суботи, цього разу між командами «Шарк» та «Богдан» — 3:2 (20:25, 26:24, 25:20, 23:25, 15:13). Загальний рахунок за кількістю м'ячів — 109:107.

Дуже рівний рахунок та цікаві цифри статистики гри. Отже, «Шарк» — «Богдан» — помилки 33:39, ейси 8:15, атаки 41:37, знижки 10:8, блоки 17:8.

«Шарк» лідирує в турнірній таблиці, але в спину дихають команди з меншою кількістю матчів. «Богдан» продовжує вкочуватися в сезон.

У заключному матчі дня «Медик» у трьох сетах переграв «Перемогу» — 3:0. Перші два сети пройшли під диктовку «Медика» та завершилися з однаковим рахунком — 25:17, 25:17. У третій партії рахунок сягнув формату «більше-менше» — 27:25.

У «Перемоги» тринадцять матчів та одинадцять пунктів у турнірній таблиці Третьої ліги.

Чотири ігри пройшли другого дня туру.

Почалося все з матчу Другої групи між командами «Роверс» та «Донбаська Січ», у якому ДС здобула перемогу з рахунком 3:0 (25:19, 26:24, 25:16). Співвідношення м'ячів, зароблених у атакуючих діях, 43:28 на користь ДС.

«Роверс» із дванадцятьма пунктами п'яті у турнірній таблиці Другої групи. А ДС провела ще один матч цього дня.

У наступній грі зустрілися команди Третього дивізіону чемпіонату ЛВЛД «ДніпроВоллей» та «Флеш» — 0:3 (12:25, 13:25, 8:25). Матч пройшов за явною перевагою волейбольного клубу «Флеш», який більш ніж впевнено здобув переможний результат. За кількістю очок у «Флеша» на першому місці йдуть атакуючі дії (31), потім помилки суперника (24), потім ейси (12) та знижки (4). У «Дніпроволлі» структура набір очок у порядку зменшення наступна — помилки суперника (18), атаки (9), блоки (4), ейси (2).

«Флеш» займає п'яту сходинку, у команди вісімнадцять балів після одинадцяти ігор. ДВ замикає турнірну таблицю.

У третій грі дня матч провели команди Другої групи «Донбаська Січ» та «Дніпропетровськгаз». У кожному наступному сеті ДС набирала більше очок, ніж у попередньому (20, 21, 23), але зачепити партію не вдалося, в результаті 3:0 на користь «газовиків», для яких це четверта перемога у сезоні.

«Дніпропетровськ» газ після дев'яти матчів із дванадцятьма очками займає четверту сходинку, а ДС третя, команда має дванадцять пунктів за підсумками восьми матчів.

У заключному матчі Другої групи, який одночасно став заключним матчем туру, зустрічалися команди «Легіон» та «Тайфун». У чотирьох сетах виграв «Легіон» — 3:1 (25:22, 14:25, 25:19, 25:23), але загальний рахунок за кількістю м'ячів — 89:89. Отакий він, волейбол.

«Легіон» провів дев'ять матчів, набрав тринадцять очок і посідає друге місце. «Тайфун» у восьми іграх набрав дванадцять пунктів і посідає шосте місце.