Підсумки минулих матчів регулярного чемпіонату Ліги

Знову вісім ігор. П'ять матчів було проведено у Третій групі та три зустрічі відбулися у Другому дивізіоні ЛВЛД.

У суботу відбулися три гри серед команд Третьої групи.

День відкрила зустріч між волейбольними колективами «Ред Стоун» та «Шарк», яка завершилася перемогою РС у п'яти сетах — 3:2 (21:25, 16:25, 25:23, 25:22, 15:13), причому по кількості очок «акули» випередили «червонокам'янців» — 108:102.

За підсумками матчів, що пройшли, «Шарк» опустилася на другий рядок, у команди тридцять два пункти після тринадцяти матчів. «Ред Стоун» продовжує займати шостий рядок, тепер у команди сімнадцять пунктів.

У другій зустрічі дня команда «Флеш» здобула сьому перемогу в поточному сезоні — матч з «Перемогою» завершився з рахунком 3:0 (25:15, 25:22, 25:18). Обидві команди після туру продовжили займати свої місця у турнірній таблиці Третьої групи. «Флеш» знаходиться на п'ятому рядку, тепер у колективу двадцять один пункт замість вісімнадцяти. «Перемога» з одинадцятьма балами восьма.

Шоста поспіль перемога СК «Медік». Впевнено провели матч з «Блек Хокс» — 3:0 (25:18, 25:21, 25:15). Відмінна переможна серія привела «Медик» на третю позицію в таблиці Третього дивізіону чемпіонату ЛВЛД. Двадцять вісім очок за підсумками тринадцяти матчів групи. «Яструби» зараз розташувалися на сьомому рядку, у них чотирнадцять набраних балів після тринадцяти ігор регулярної першості з волейболу.

Наступного дня тур ознаменувався двома перемогами «Магдалинівки», яка набрала шість очок та вийшла на лідерську позицію.

У першій грі магдалинівці зустрілися із командою «Богдан». Перший сет дійшов до формату «більше-менше» і партія залишилася за «Магдалинівкою» — 27:25, другий ігровий відрізок виграв «Богдан» (25:20), а наступні дві партії взяла «Магдалинівка» — 25:17, 25: 19.

Після чотирьох матчів у «Богдана» три набрані пункти. Колектив має наздогнати своїх колег по групі за кількістю ігор.

У другій зустрічі «Магдалинівка» зіграла з «ДніпроВоллей». Гра пройшла у трьох сетах (3:0) і контролювалася «Магдалинівкою» — 25:15, 25:14, 25:16.

За підсумками матчів «Магдалинівка» лідирує в Третьому дивізіоні. У тринадцяти іграх колектив набрав 35 очок. Дванадцять перемог та одна поразка протягом поточного сезону Ліги. «ДніпроВоллей» замикає турнірну таблицю групи.

Після матчів Третьої групи відбулися ігри Другого дивізіону чемпіонату ЛВЛД.

«Штурм-ДнепроТВ» цього дня взяв участь у двох п'ятисетовиках. Спочатку суперником виступив «Дніпропетровгаз» — 3:2. «Штурмівці» повели 1:0 (25:23), «газовики» не тільки зрівняли 1:1 (25:21), але й вийшли вперед 2:1 (25:15), але ШДТВ взяли четверту партію — 2:2 (25:14) та вирішальний сет (15:4). Два пункти пішли «штурмівцям», а один бал — «Дніпропетровгазу», який із четвертої позиції перемістився на п'яте місце, у команди тринадцять очок після десяти зустрічей.

Другою грою туру для Другої групи став матч між командами «Роверс» та «Блискавка». «Блискавка» виграла стартову партію, яка дійшла до формату «більш-менш» (27:25), проте три наступні сети залишилися за «Роверс» — (25:23, 25:18, 25:20). «Роверс» перемістилися з п'ятого рядка на перший, але в спину дихає «Блискавка», яка відстає на один пункт і має гру в запасі по відношенню до лідера. Команди у Другій групі йдуть щільно. Відстань між сьомим та першим місцями всього три пункти.

Завершував тур другий п'ятисетовик для ШТДВ, у якому команда поступилася «Тайфуну» — 2:3. «Тайфун» повів 2:0, взявши сети з однаковим рахунком (25:23, 25:23), «Штурм-ДнепроТВ» зумів зрівняти — 2:2 (25:23, 25:21), але у вирішальному сеті перемогу здобув «Тайфун» — 15:9.

«Тайфун» із чотирнадцятьма очками третій, а «Штурм-ДнепроТВ» із дванадцятьма балами йде сьомим.