Суботній тур чемпіонату ЛВЛД


Вісімнадцятого лютого відбулися чотири матчі регулярної першості Ліги.

Тур відкрила зустріч між командами Другої групи «Блискавкою» та «Легіоном».

Перший сет залишився за «Блискавкою» (25:17), потім «Легіон» відновив паритет (25:19) — 1:1, проте «Блискавка» взяла третій сет (25:18) і знову вийшла вперед — 2:1. У четвертому ігровому відрізку зав'язалася боротьба, партія дійшла до формату «більше-менше» і з рахунком 30:28 «Блискавка» здобула переможний результат, загальний рахунок за партіями став 3:1 на її користь.

«Блискавка» провела дев'ять зустрічей у поточному сезоні та з сімнадцятьма очками посідає перше місце, а у «Легіону» після десяти ігор тринадцять пунктів та четвертий рядок Другого дивізіону чемпіонату ЛВЛД.

Другою грою дня став матч між колективами «ДніпроВоллей» та «Перемога», які виступають у Третьій групі.

Зустріч залишилася за «Перемогою», яка у трьох сетах впевнено набрала три очки — 3:0 (25:11, 25:20, 25:18).

«Перемога» у п'ятнадцяти іграх набрала чотирнадцять очок і займає восьму сходинку. «ДніпроВоллей» замикає турнірну таблицю Третього дивізіону.

«Блек Хокс» та «Ред Стоун» продовжили тур у Третій групі. У трьох партіях перемога залишилася за «яструбами» — 3:0 (25:23, 25:19, 25:12). БХ в атакуючих діях заробили тридцять вісім очок, тоді як у РС п'ятнадцять балів у цьому показнику. Загальний рахунок по м'ячах — 75:54.

Сімнадцять очок у чотирнадцяти іграх набрала команда «Блек Хокс», яка після туру йде на сьомій позиції. У «Ред Стоун» аналогічні цифри за винятком місця, яке займає — колектив знаходиться на шостому рядку внаслідок кращого коефіцієнта з виграних-програних сетів.

Завершувала ігровий день зустріч між командами «Медик» та «Шарк». Два мережі з однаковим рахунком завершилися на користь «Медика (25:22, 25:22) і третя партія залишилася за цим колективом — 25:17.

П'ята поспіль перемога «Медика». Команда продовжує перебувати на третій позиції у Другій групі. Чотирнадцять ігор та тридцять один бал.

«Шарк» із тридцятьма двома балами йде на другому місці.

Таким був тур.

До нових зустрічей!


© 2023 volley.org.ua
Этот сайт не преследует никаких коммерческих целей, создан исключительно для обмена информацией среди любителей волейбола в Днепре.
Joomla! - свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.