Передостанній тур чемпіонату ЛВЛД

П'ять матчів регулярної першості. Дві гри у Другій групі та три зустрічі у Третьому дивізіоні.

Тур відкрила гра між «Блискавкою» та «Дніпропетровськгазом», які представляють Другу групу. «Газовики» зуміли набрати три очки у матчі з лідером турнірної таблиці. Зустріч пройшла у чотирьох сетах — 3:1 (25:20, 25:21, 25:27, 25:18).

«Блискавка» з двадцятьма трьома пунктами посіла перше місце у групі. «Дніпропетровськгаз» знаходиться на п'ятій позиції, має шістнадцять очок і в нього ще один матч попереду.

Зустріч між «Магдалинівкою» та «Медиком» відкрила тур у Третьому дивізіоні. Перший (26:24) та другий сети (25:22) залишилися за «Магдалинівкою», у третьому ігровому відрізку перемогу (25:23) святкував «Медик», а у четвертій партії знову магдалинівці першими досягли позначки у двадцять п'ять очок — 25:21.

«Магдалинівка» стала володарем підсумкового першого місця. Попереду ще одна зустріч, але команда недосяжна — відрив становить чотири очки.

У наступному матчі «Медик» зустрівся з колективом «ДніпроВоллей» і в трьох сетах здобув переможний результат — 3:0 (25:23, 25:21, 25:9). «Медик» взяв третє місце в Третьій групі. Після сімнадцяти ігор у команди тридцять сім очок і наздогнати її теж неможливо.

Третьою грою Третьої групи у турі стала зустріч команд «Богдан» та «Блек Хокс», яка відбулася у трьох партіях. «Яструби» виграли перший сет з рахунком 25:17, а другий і третій завершилися з однаковими цифрами набраних очок — 25:19 та 25:19. Це сьома перемога для «Блек Хокс», у яких двадцять очок за підсумками шістнадцяти матчів чемпіонату, команда займає сьомий рядок. «Богдан» із дев'ятьма очками після семи ігор перебуває на дев'ятому місці.

Завершила тур гра Другої групи між командами «Роверс» та «Тайфун». Якщо у першому колі чемпіонату у трьох сетах виграв ВК «Роверс», то цього разу у чотирьох партіях перемогу святкував «Тайфун» — 3:1 (25:18, 25:16, 24:26, 25:17).

Обидві команди не залишаться без медалей, але які це будуть медалі поки невідомо. ВК «Роверс» із двадцятьма одним пунктом на даний момент посідає друге місце, при цьому команди провела всі ігри в сезоні, у той час як «Тайфун» з дев'ятнадцятьма балами йде на третій сходинці, але має гру в запасі.

Таким був тур.

До нових зустрічей!


© 2023 volley.org.ua
Этот сайт не преследует никаких коммерческих целей, создан исключительно для обмена информацией среди любителей волейбола в Днепре.
Joomla! - свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.