Першість ЛВЛД завершилася. Попереду Кубок

У матчі Другої групи «Дніпропетровськгаз» у чотирьох сетах обіграв «Тайфун» (3:1), зрівнявся з ним за кількістю очок (19), але саме «Тайфун» взяв третє місце Другої групи внаслідок більшої кількості перемог у чемпіонаті (7).

Вітаємо «Тайфун» із призовим місцем! «Дніпропетровськгаз» завершив сезон на мажорній ноті, дякуємо за участь у турнірі!

У другій грі туру, вона ж заключна для Другого дивізіону, зустрілися «Штурм-ДніпроТВ» та «Донбаська Січ». ДС виграла перший сет (25:17), але три наступні штурмівці залишили за собою — 25:12, 25:19, 25:22. Обидва колективи мають однакову кількість перемог у сезоні, але ВК «Штурм-ДніпроТВ» набрав на два бали більше і з п'ятнадцятьма очками завершив чемпіонат на шостій сходинці, а у свою чергу ДС посіла сьоме місце, у команди тринадцять очок. Дякуємо клубам за вступ у першості!

«Флеш» плюс шість. Колектив провів дві зустрічі на завершальний день, обидві виграв, у тому числі зумів здобути перемогу у п'ятисетовику. У першому матчі команда зіграла з ВК «Блек Хокс» — 3:1 (25:18, 19:25, 25: 8, 25:20). У другій грі «Флеш» поступався ВК «Богдан» 1:2 (26:24, 23:25, 24:26) по сетах, але потім зрівняв рахунок — 2:2 (25:22) і у вирішальному сеті взяв вгору з рахунком 15:13.

«Флеш» зайняв підсумкове четверте місце Третьої групи, «Блек Хокс» сьомі, а «Богдан» знаходиться на дев'ятому рядку.

«Магдалинівка» та «Шарк» видали один із найбільш захоплюючих матчів турніру. П'ятисетовик із «поверненням». Обидві команди достроково стали медалістами. «Магдалинівка» грала у статусі чемпіона, а «Шарк» — статусі віце-чемпіона Третього дивізіону першості ЛВЛД.

Дві партії з однаковим рахунком — 25:22 та 25:22 — залишилися за «магдалинівцями», а після «Шарк» зміг не лише зрівняти рахунок (25:20, 25:23), а й завершити зустріч на свою користь у вирішальному сеті — 15:13.

Обидві команди гідно провели сезон і ми вітаємо їх із досягнутими результатами!

Чемпіонат завершився і попереду у нас Кубок ЛВЛД.

До нових зустрічей!


© 2023 volley.org.ua
Этот сайт не преследует никаких коммерческих целей, создан исключительно для обмена информацией среди любителей волейбола в Днепре.
Joomla! - свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.