Визначилися півфіналісти Кубку ЛВЛД

Чотири матчі чвертьфінального етапу відбулися 29 квітня.

Вісім команд боролися за право пройти до 1/2 фіналу.

Срібна призерка Другої групи команда «Роверс» зустрілася з колективом «Блек Хокс», який посів сьоме місце Третього дивізіону. «Роверс» здобули перемогу у трьох сетах — 26:24, 25:23, 25:22.

Володар чемпіонського титулу Другої групи команда «Блискавка» зіграла з «Перемогою», яка завершила чемпіонат Ліги на восьмому місці Третьої групи першості ЛВЛД. У трьох партіях «Блискавка» здобула переможний результат — 25:20, 25:21, 25:17.

У третьому чвертьфінальному матчі зустрілися четверте та п'яте місця Другої групи, а саме «Дніпропетровськгаз» та «Легіон». У поточному сезоні в рамках чемпіонату, що нещодавно завершився, команди по разу виграли одна у одній, тепер вони зійшлися в кубковій грі, яка залишилася за «газовиками» — 3:1 (25:16, 18:25, 25:18, 25:22) .

У заключній грі 1/4 фіналу «Тайфун», який виступає в чемпіонаті у Другій групі і посів у ній підсумкове третє місце, обіграв представника Третьої групи команду «Флеш» — 3:0 (25:23, 25:16, 25:12) і став четвертим півфіналістом Кубку.

Таким чином «Роверс», «Блискавка», «Дніпропетровськгаз» та «Тайфун» продовжують боротьбу за кубковий трофей. Цікаво, що це перша четвірка команд Другої групи і три команди з неї мають можливість доповнити свої медалі Кубком, а одна — виграти першу нагороду в сезоні. Нагадаю, що саме «Блискавка» може зробити дубль.